Mini U

Mini U

Jeśli jesteś rodzicem to wiesz, że to droga pełna wyzwań, ale pielęgnacja nie musi jednym z nich! Spraw swojemu dziecku produkty, które będą dla niego bezpieczne, naturalne, a jednocześnie sprawiały mu mnóstwo radości.

Mini U to Angielska marka, która powstała w 2010 roku i od tego momentu skradła serca maluchów, chętnie otaczających się kolorowymi akcesoriami do kąpieli i pachnącymi produktami do stylizacji włosów. Lata pracy nad odpowiednimi produktami dla dzieci doprowadziły do powstania najnowszej kolekcji kosmetyków przeznaczonych dla dzieci już od pierwszych dni życia. Udało się stworzyć produkty całkowicie bezpieczne dla wrażliwej skóry maluchów, pozbawione szkodliwych substancji czy zbędnych komponentów.

Marka tworząc produkty zwraca szczególną uwagę na pochodzenie składników, dlatego też produkty Mini U są odpowiednie dla wegan, bez mikroplastiku, stworzone z naturalnych składników, a przede wszystkim nie są testowane na zwierzętach.  Wszystkie produkty płynne produkowane są w Wielkiej Brytanii.