Tuban

Tuban

Polski producent kreatywnych zabawek. Od ponad piętnastu lat tworzy produkty, które wnoszą w życie małych klientów radość, pobudzają ich kreatywność i są w pełni bezpieczne dla ich zdrowia. A wszystko zaczęło się w 2009 roku od wyjątkowego płynu do dużych baniek mydlanych, którego pierwsze litry powstały w małym, domowym laboratorium. Skuteczność jego właściwości oraz wytrzymałość i okazałe rozmiary powstałych baniek docenili nawet najlepsi, światowi twórcy bańkowych pokazów.

Dzięki płynowi marka aż trzy razy pobiła Światowy Rekord Guinnessa w liczbie osób zamkniętych w bańce mydlanej. W 2012 roku było to 125 osób, następnie – 193, aż w końcu w 2018 roku było to aż 417 osób! Te sukcesy stały się motorem do dalszego działania. Od tego czasu, do swojej oferty wprowadzili całą gamę kolorowych SLIMEów, kreatywnych zestawy do tworzenia żelowych figurek TUBI JELLY, uwielbiany przez dzieci PIASEK DYNAMICZNY, serię kosmetyków, a wśród nich zmywalne wodą LAKIERY DO PAZNOKCI, MULTISENSORYCZNE PIANKI i wiele innych produktów.

Produkty TUBAN powstają w Polsce i posiadają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa. Zostały docenione nie tylko u nas, ale też w 25 innych krajach świata, w tym między innymi w ZEA, Kanadzie, Korei czy Japonii.